Práce z domova optimalizace stránek

Jak to udělat aby si stránky rozuměli s vyhledávacími roboty

Optimalizace stránek pro vyhledávače - SEO je základem úspěšnosti webu. O tom, že důležitá je správná struktura webu a originální text již víte viz obsah stránek. Máte velkou výhodu, že stránky budete psát v systému webnode rubrika  začínáme  Pro náš účel práce z domova bohatě postačí zaměřit se na tři základní věci.
Vhodná volba popisku stránky
Popisek webové stránky je to co vidíte vy vyhledávači pod názvem ( titulkem) stránky. Měl by upoutat návštěvníka a doporučuji aby jste do něho zabudovali titulek své stránky a jedno dvě klíčová slova pro Váš web. Popisek doporučuji v max délce 150 znaků.
Vhodná volba klíčových slova
Klíčová slova jsou důležitá ne, že ne. Volte vhodná klíčová slova ke svému webu využívejte klidně i dvou slovné spojení. Klíčová slova oddělujte čárkou. Doporučuji max. počet 10 klíčových slov. Například. práce z domova, homeworking, jobs, práce, pracuj z domu, domácí práce
Vhodná volba titulku stránky práce z domova

 

 

Titulek stránky ( název ) práce z domova - webové stránky zdarma je to co vidíte nahoře v liště vyhledávače a to je to co se zobrazí ve vyhledávači jako nadpis vaši stránky  ( pod ním je popis ) je důležité aby odpovídal obsahu o čem Váš web je doporučuji ho zabudovat i do popisu stránky. Titulek doporučuji v max, délce 60 znaků. Titulek je velmi důležitou součástí stránek.

Doplnuji tyto stránky dnes v září 2010, volba popisku stránky a klíčových slov pomalu přestává mít význam pro vyhledávací roboty dle některých odborníků význam dnes nemá žádný. Otázkou je zda je toto vhodné i pro uživatele internetu. Titulek stránky však zůstává stále velmi důležítý. Pokud tedy budete na svých stránkách psát zajímavě text vhodně odělíte do odstavců a obsah budete aktualizovat myslím, že na popisek (description) a klíčová slova se můžete klidně vykašlat. Věnujte však pozornost titulku stránky. Toto je můj názor bez záruky doporučuji všem, které toto zajímá podívat se co o tom říká vyhledávač google (pozornost datumu vyhledaných informací píše se rok 2010)


Úřad práce Nabídka práce úřad práce | Catringové služby Catering Zajištení banketu a rautu
Web Analytics