Práce z domova - prodej Kávy

Zajímavá nabídka práce z domova jak si přivydělat případně i založit zajímavý způsob výdělku. Provizní systém Čerstvá káva nabízí možnost za provize prodávat bohatý sortiment kávy, kávovarů a příslušenství. Můžete Práce z domova - prodej Kávyzvolit bud aktivní prodej po svých známých, nabízet kávu na svých obchodních cestach pokud jste obchodní zástupce na volné noze, propagovat čerstvou kávu odkazem podpisem ve svém emailu nebo použít velké množství bannerů, které jsou k dispozici na stránkách poskytovatele provizního systému. Návod a zamyšlení nad způsobem jak prodávat na internetu i v terénu si můžete přečíst zde. Vynikající práce z domova - bez vstupních poplatků - výborné ceny - velký výběr a mnoho dalších předností například vybudovat si vlastní strukturu a profitovat z ní. Perfektní nabídka pro Vás.

Musíte vyzkoušet - DOPORUČUJI ( vhodné i pro ty kteří nemají webové stránky )

TYP - napište si majiteli o vzorek kávy zdarma

Pro vstup do systému seznámení se s nabídkou bohatou nápovědou a obchodnímy nástroji je třeba krátká registrace - samozřejmě zdarma. Pro ty z Vás, kteří nemáte webové stránky návod na založení zdarma najdete na těchto stránkách v odkazu začínáme.

REGISTRACE DO PROVIZNÍHO SYSTÉMU - PRODEJ KÁVY

 

Zajímavá AKCE platí do 30.6.2009.

Diamant naleznete v 1 balení z každých 1000ks prodaných kusů 250gr. balení kávy  ČERSTVÁ KÁVA (nezáleží na druhu kávy) zakoupených na www.cerstvakava.cz od 22.4. 2009 do 30.6.2009.
V balení kávy naleznete doklad o tom, že jste nalezli v balení kávy diamant. Na základě tohoto dokladu Vám diamant s certifikátem předáme nebo zašleme.

Přejeme Vám mnoho štěstí.

Práce z domova - začínáme podnikat

Eshop zdarma a bez reklam

11.08.2009 13:54
Vytvořete si zdarma moderní eshop. Vytvoření moderního eshopu zdarma a bez reklam je skutečností. Systém webnode Vám umožní během několika málo minut vytvořit kvalitní a funkční eshop kde můžete začít se svým podnikáním na internetu. Vyspělá technologie systému je zcela zdarma a bez vložených...

Úřad práce Nabídka práce úřad práce | Catringové služby Catering Zajištení banketu a rautu
Web Analytics